ביטוח פנסיה

קרן הפנסיה נועדה להעניק ביטחון כלכלי לאדם המתפרנס מעבודתו, באמצעות הבטחת הכנסה שוטפת גם במצבים שבהם אינו מסוגל לעבוד. לצורך כך מפרישים עובד שכיר ומעבידו סכומי כסף לחיסכון בקרן פנסיה מדי חודש. גם עובד עצמאי צריך להפריש לקרן פנסיה על מנת לזכות בביטוח פנסיוני.

המצבים אותם מכסות ההפרשות לקרן פנסיה הם: זקנה, נכות , מוות.

גובה הפנסיה קשור ברמת ההכנסה המבוטחת של העובד, בתקופת עבודתו, ובתקופת העבודה בה היה מבוטח בפנסיה ובה היה צפוי להיות מבוטח אלמלא הפסקת עבודתו בשל אחד המצבים הנ"ל.

היום כדי להוזיל את עלויות דמי הניהול יש לנו שיתופי פעולה עם כל חברות הביטוח בדמי הניהול הנמוכים ביותר בשוק

סוגי קרנות הפנסיה משתנות בשמות ובסעיפים שלהן, לכל אחד יש את המיוחדות שלה. תספר לנו על עצמך – אנחנו נבחר בשבילך!

קרן השתלמות

הינה תוכנית חיסכון לטווח בינוני לשכירים ועצמאיים המציע שפע של יתרונות לכל לקוח. קרן השתלמות היא תוכנית חיסכון שנועדה במקורה לשמש למימון השתלמות וכיום משמשת כתוכנית חיסכון לכל מטרה. קרן השתלמות זהו אפיק החיסכון שכבר בעת ההפקדה נהנה המפקיד מהטבות מס ,זהו מוצר חיסכון היחידי המנוהל בשוק ההון בו הרווחים פטורים ממס רווחי הון. ישנם מסלולי השקעה שונים ומגוונים אשר מתאימים לצרכיו האישיים של כל חוסך.

ביטוח מנהלים

הינו פוליסת ביטוח לחיסכון לגיל פרישה אשר משלבת בתוכה אלמנטים ביטוחיים בסיסיים – ביטוח חיים וביטוח אובדן כושר עבודה. פוליסת ביטוח מנהלים משלבת בתוכה הטבות מס לשכירים וגם לעצמאיים. פוליסת ביטוח מנהלים הינה מכשיר חיסכון המניב תשואה לעמיתיו באמצעות השקעת הכספים בנכסים ובמסלולים שונים בשוק ההון ובשווקים נוספים. מלבד התשואות חשוב לא פחות להתאים את מסלול ההשקעות וכן את מסלול הביטוח לצרכיו האישיים של כל חוסך.

אתה קם בבוקר כעצמאי או כשכיר ויש לך את האפשרות לדעת היום שהעתיד שלך טוב יותר.

נגישות